ikona telefon 22 400-32-29 (klasy 0-V)    
   22 822-39-80 (klasy VI-VIII)   

 

button

 

 

W dniu 16.02.19 odbędzie się badanie dojrzałości szkolnej dzieci zgłoszonych do naszej szkoły do klasy 1 i klasy 0 na rok szkolny 2019/2020.  Pierwsza tura o godz. 9.00, druga tura o 13.00.


 
poniedziałek, 27 czerwiec 2016 07:14

Podium drużyny piłkarskiej

 w Lidze Deichmanna Drużyna Orłów Ochota składająca się z zawodników naszej szkoły przez dwa miesiące uczestniczyła w rozgrywkach ligowych Minimistrzostwa Deichmanna 2016. System rozgrywek wzorowany był na mistrzostwach Europy, dlatego naszej drużynie przydzielono kraj Chorwację.

Po wielu zaciętych i wyrównanych spotkaniach nasi zawodnicy wywalczyli wspaniałe trzecie miejsce. Wielkie gratulacje, tym bardziej że nasi chłopcy rywalizowali z zawodnikami o rok od siebie starszymi.

W przyszłym roku startując w swoim roczniku na pewno powalczymy o pierwsze miejsce!

Skład drużyny:

Antek Borycki

Michał Kołodziejski

Krzysztof Kuc

Kosma Karwowski

Maciek Mokrzycki

Wojtek Nowacki

Łukasz Przygocki

Andrzej Albera

Choudhary Karun

Maciej Kuras

Trener: Maciej Romankiewicz