Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

sobota, 23 kwiecień 2016 17:06

Zdobywcy certyfikatów Cambridge English PET for Schools

Co roku do egzaminu Cambridge English: Preliminary for Schools podchodzi tysiące uczniów w Polsce, aby pokazać, że potrafią komunikować się w języku angielskim
w codziennych sytuacjach. W marcu tego roku uczniowie Naszej szkoły z klas 6-tych:

Marta Jensen kl.6A, Oliwia Podsiedlik kl.6A, Maksymilian Szczygieł kl.6A, Mikołaj Abramczuk kl.6A, Maksymilian Hofman kl.6A, Michał Dziubany kl.6B i Piotr Kosowicz kl.6B, również pokazali, że stać ich na więcej zdobywając Certyfikaty z Egzaminów Cambridge English PET for Schools.

Egzaminy te znajdują się na poziomie B1/B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) oraz bazują na znanych tematach i sytuacjach odpowiadających zainteresowaniom uczniów, zwiększając ich motywację do nauki języka angielskiego, jak również dając im pewność siebie potrzebną do posługiwania się językiem angielskim i przejścia na kolejny poziom zaawansowania.

Otrzymanie certyfikatu Cambridge English oznacza, że Nasi uczniowie posiadają jedne
z najbardziej cenionych kwalifikacji w zakresie języka angielskiego na świecie.
Jest to osiągnięcie, z którego mogą być naprawdę dumni.
Uczniowie ci posiadając certyfikat w wielu przypadkach zyskują przewagę w procesie rekrutacji do szkół średnich i na studia, zarówno w Polsce jak i za granicą.

My, wspierając ich rozwój, wiedzę i doświadczenie gratulujemy im osiągnięć, życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z kolejnych zdanych egzaminów Cambridge English.

Anna Buczek