Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatków na rok szkolny 2023/2024

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

piątek, 06 luty 2015 13:01

Natalia Foder laureatką konkursu wokalnego

W grudniu uczniowie naszej szkoły, którzy sami założyli i prowadzą raz w tygodniu koło wokalne, postanowili spróbować swoich sił w konkursie kolęd w języku angielskim i hiszpańskim organizowanym przez Zespół Szkół nr 83 w Warszawie. Konkurs odbywał się pod patronatem Ambasady Hiszpanii w Polsce, którą w jury reprezentowała Pani Carmen Gome. Naszą szkołę reprezentowała grupa wokalna z kolędą w języku angielskim w składzie: Marysia Radzimińska, Oliwia Cichosz, Zuzia Opalińska i Weronika Jakóbowska. W kategorii  solistów  hiszpańską kolędę zaprezentowała Natalia Foder, która zajęła II miejsce i wystąpiła na koncercie laureatów. Składam gratulację i zachęcam wszystkich uczniów do tworzenia kół zainteresowań i rozwijania swoich pasji.

Media