Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatków na rok szkolny 2023/2024

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

środa, 01 lipiec 2015 04:49

„MYŚL, DZIAŁAJ, TWÓRZ”

Podsumowanie Projektu Roku 2014/15 23 czerwca 2015 roku podsumowaliśmy tegoroczny Projekt Roku pt. „Myśl, Działaj, Twórz”. Wszystkie grupy bardzo ciekawie zaprezentowały swoje efekty całorocznej pracy, jedni w formie prezentacji multimedialnych, inni w postaci fizycznego produktu, jak np. gry planszowej czy zegara wodnego.

W tym roku szkolnym uczniowie stanęli na wysokości zadania i przygotowali interesujące projekty sięgające różnorodnej tematyki, od kulinarnych, poprzez sportowe i naukowe, aż do tych badających opinię publiczną i przedstawiających statystyki. Liderzy grup przedstawili cele swoich projektów
i to czego udało im się dokonać. Niektórzy podzielili się również tym, czego nie udało im się zrealizować, a i tak bywało przy trudniejszych przedsięwzięciach. Pomimo wszelkich trudności i niespodzianek jakie grupy napotykały podczas realizacji swoich projektów, wszystkie z nich odzwierciedlały kreatywność, twórczość i pomysłowość uczniów. Niektóre projekty wymagały nie lada cierpliwości, inne natomiast odwagi.

Podsumowanie Projektu Roku „Myśl, Działaj, Twórz” było nie tylko wspólnym obejrzeniem prezentacji, lecz przede wszystkim ciekawym doświadczeniem, w którym nie zabrakło ani nowej wiedzy, ani radości i uśmiechu.

Anna Buczek

Last modified on wtorek, 07 listopad 2017 19:03