ikona telefon 22 400-32-29 (klasy 0-V)    
   22 822-39-80 (klasy VI-VIII)   

 

button

 

 

piątek, 14 grudzień 2018 07:20

Pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Sporcie w Dzielnicy Ochota!

Nasza reprezentacja w składzie: Antek, Olek i Ignacy z klasy 6a pewnie zwyciężyła w konkursie organizowanym przez MOS Ochota w ramach obchodów 100lecia Niepodległości Polski. Konkurs miał formę rywalizacji drużynowej w której brało udział sześć Szkół Podstawowych z naszej Dzielnicy. Chłopcy mieli za zadanie rozwiązać testy wyboru, odgadywać zdjęcia

znanych polskich sportowców, rozwiązywać kalambury oraz odpowiadać na pytania otwarte z historii sportu. Nasza drużyna zwyciężyła w większości konkurencji co pozwoliło nam odebrać zwycięski puchar od Prezesa Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Dzielnicy Ochota!
Wielkie gratulacje dla naszych uczniów.

Maciej Romankiewicz

Last modified on piątek, 14 grudzień 2018 07:22