Gratulujemy!
dyr Izabela Stelmasiak, Anna Buczek i Renata Dzierżanowska
JĘZYK ANGIELSKI |
||
Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa |
||
Klasa |
Imię i Nazwisko |
miejsce |
Kl. 4A |
Maja Skonecka |
1 |
Kl. 5A |
Michalina Gilewicz |
1 |
Kl. 5A |
Aleksandra Soja |
1 |
Kl. 5A |
Zofia Okońska |
1 |
Kl. 5B |
Pritika Karira |
1 |
Kl. 6C |
Amelia Przygodzka |
1 |
Kl. 6C |
Łukasz Przygodzki |
1 |
Kl. 6C |
Kuba Choudhary |
1 |
Kl. 6C |
Mateusz Kmita |
1 |
Kl. 6C |
Michał Figurski |
1 |
Dyplom laureata, Nagroda książkowa |
||
Kl. 5A |
Pascal Hutyra |
2 |
Kl. 4A |
Nadia Hamouda |
3 |
Kl. 4A |
Anna Kępczyńska |
3 |
Kl. 4A |
Jagoda Jeziorowska |
3 |
Kl. 5A |
Aleksandra Bernacka |
3 |
Kl. 5A |
Małgorzata Marzec |
3 |
Kl. 5B |
Mateusz Czechowicz |
3 |
Kl. 5B |
Pola Porter |
3 |
Kl. 6B |
Anna Kowalewska |
4 |
Kl. 4A |
Antoni Opaliński |
5 |
Kl. 4A |
Aleksander Kowalczyk |
5 |
Kl. 4A |
Iga Wojnowska |
5 |
Kl. 5A |
Karol Sulewski |
5 |
Kl. 5A |
Jan Wilamski |
5 |
Kl. 5A |
Maciej Kuras |
5 |
Kl. 5A |
Mateusz Oleszko |
5 |
Kl. 5B |
Thomas Tran |
5 |
Kl. 5B |
Lena Starek |
5 |
Kl. 6C |
Maja Niewiada |
5 |
Kl. 6C |
Alicja Poddany |
5 |
Kl. 6A |
Karolina Posłuszny |
5 |
Kl. 6B |
Lilia Koziej |
5 |
Dyplom laureata |
||
Kl. 6B |
Weronika Staszewska |
6 |
Kl. 6A |
Zoja Nowicka |
6 |
Kl. 4A |
Mariam Nukari |
7 |
Kl. 4A |
Weronika Wasiuk |
7 |
Kl. 4A |
Martin Fuks |
7 |
Kl. 5A |
Olgierd Giemza |
7 |
Kl. 6C |
Pola Czyblis |
7 |
Kl. 6B |
Antoni Borycki |
7 |
Kl. 6B |
Oskar Koperski |
7 |
Kl. 6B |
Paweł Gontowski |
7 |
Kl. 5B |
Maciej Wituszyński |
8 |
Kl. 5A |
Bazyli Giemza |
8 |
Kl. 6A |
Gabriela Kosior |
8 |
Kl. 6B |
Gabriela Dąbkowska |
8 |
Kl. 5A |
Patryk Wójcicki |
9 |
Kl. 5A |
Oskar Hebda |
9 |
Kl. 5B |
Amadeusz Bortniczuk |
9 |
Kl. 6C |
Aleksandra Pakuła |
9 |
Kl. 6C |
Mateusz Rzepecki |
9 |
Kl. 6A |
Krzysztof Kuc |
9 |
Kl. 6A |
Jacek Szczepański |
9 |
Kl. 6B |
Wojciech Nowacki |
9 |
Kl. 5B |
Natalia Rafalska |
10 |
Kl. 6A |
Julia Sybilska |
10 |
Kl. 6B |
Anna Kosno |
10 |
Kl. 6B |
Maciej Mokrzycki |
10 |
Dyplom wyróżnienia |
||
Kl. 4A |
Zygmunt Tomasik |
11 |
Kl. 4A |
Sonja Kossmann |
11 |
Kl. 4A |
Ignacy Wiśniewski |
11 |
Kl. 5B |
Kinga Kotarba |
11 |
Kl. 5B |
Julia Bonarek |
11 |
Kl. 6C |
Paulina Matela |
11 |
Kl. 6A |
Mateusz Wituszyński |
11 |
Kl. 4A |
Katarzyna Krukowska |
12 |
Kl. 6C |
Nadia Diakowska |
12 |
Kl. 6A |
Tymon Jażdżewski |
12 |
Kl. 5B |
Zuzanna Madura |
13 |
Kl. 5A |
Mikołaj Nguyen |
14 |
Kl. 5B |
Franciszek Stachoń |
15 |
Kl. 6C |
Zofia Lasocka |
15 |
Kl. 6B |
Julia Kocięcka |
15 |
MATEMATYKA |
||
Dyplom laureata, Nagroda książkowa |
||
Kl. 4A |
Martin Fuks |
3 |
Kl. 5A |
Maciej Kuras |
3 |
Kl. 6C |
Alicja Poddany |
3 |
Kl. 6C |
Pola Czyblis |
3 |
Kl. 5A |
Bazyli Giemza |
4 |
Kl. 4A |
Anna Kępczyńska |
5 |
Kl. 6B |
Wojciech Nowacki |
5 |
Dyplom laureata |
||
Kl. 5A |
Michalina Gilewicz |
6 |
Kl. 6C |
Łukasz Przygodzki |
7 |
Kl. 6B |
Maciej Mokrzycki |
7 |
Kl. 6B |
Oskar Koperski |
7 |
Kl. 5A |
Olgierd Giemza |
8 |
Kl. 6A |
Jacek Szczepański |
8 |
Kl. 6B |
Andrzej Albera |
9 |
Kl. 4A |
Zygmunt Tomasik |
10 |
Kl. 4A |
Weronika Wasiuk |
10 |
Kl. 6C |
Michał Figurski |
10 |
Dyplom wyróżnienia |
||
Kl. 4A |
Nadia Hamouda |
12 |
Kl. 4A |
Antoni Opaliński |
12 |
Kl. 4A |
Ignacy Wiśniewski |
12 |
Kl. 5A |
Mikołaj Nguyen |
12 |
Kl. 6A |
Kosma Karwowski |
12 |
Kl. 4A |
Aleksander Kowalczyk |
14 |
Kl. 5A |
Mateusz Oleszko |
14 |
Kl. 5B |
Amadeusz Bortniczuk |
14 |
Kl. 5B |
Mateusz Czechowicz |
15 |