Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

piątek, 24 marzec 2023 07:25

Turniej piłkarski OSiR Włochy Cup 2023

Sobotę 18 marca, spędziliśmy na hali sportowej, gościnie u OSiR Włochy i UKS Okęcie ⚽. Najpierw z samego rana do turnieju przystąpiła nasza najmłodsza drużyna z rocznika 2016. W najmłodszych kategoriach wiekowych najważniejsza jest dobra zabawa i oswajanie się z piłką nożną i dokładnie to otrzymaliśmy na tym turnieju. Natomiast wartością

dodaną uczestnictwa w turnieju była możliwość przybicia piątki z legendą Reprezentacji Polski, przewodniczącym Klubu Wybitnego Reprezentanta, panem Dariuszem Dziekanowskim :-). Otrzymanie medalu z rąk pana Dariusza będzie piękną pamiątką oraz motywacja do dalszego rozwoju piłkarskiego. Natomiast w drugiej połowie dnia do rywalizacji przystąpiła nasza drużyna w roczniku 2014.

Byliśmy świadkami wielu wspaniałych dryblingów, efektywnych strzałów oraz bardzo ciekawych akcji zespołowych. Trenerów i rodziców rozpierała duma z odwagi w podejmowaniu niekonwencjonalnych rozwiązań na boisku przez naszych zawodników. 

Bardzo dziękujemy wszystkim piłkarzom za zaangażowanie i wspaniałą grę, a rodzicom za wsparcie oraz doping dla naszych drużyn.

 

Last modified on piątek, 24 marzec 2023 07:35