Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatków na rok szkolny 2023/2024

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

wtorek, 21 kwiecień 2015 04:16

Kto czyta...

Miło jest mi ogłosić, że nasza szkoła przyłączyła się do programu „Ja czytam”, który zorganizowało wydawnictwo OPERON. Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, a do udziału w akcji zgłosiło się wiele szkół z całej Polski.

Więcej informacji na stronie: http://jaczytam.pl/

31 marca 2015 roku odbyło się pierwsze spotkanie w naszej szkole. Poświęciliśmy je dyskusjom o sposobach rozmawiania i asertywności. Zastanawialiśmy się nad problemami, na które natrafiamy w trakcie różnych rozmów. Usiłowaliśmy ustalić jak powinna przebiegać owocna dyskusja. Do namysłu prowokował nas Pan Jerzyk, bohater animacji edukacyjnych. Świetnie się przy tym bawiliśmy, ponieważ historie o Panu Jerzyku i jego perypetiach zawodowych i rodzinnych napisał Michał Rusinek.

Kolejne spotkania będą się opierały na rozmowach w Dyskusyjnym Klubie Czytelniczym. Uczniowie będą wymieniali między sobą wrażenia na temat wybranych tekstów literackich i dyskutowali ze mną o wartości tychże w ich codziennym w życiu. Przed nami trzy spotkania (IV-VI).

Jestem niezwykle szczęśliwa, że ponad czterdzieści osób chce ze mną rozmawiać o literaturze. Mam nadzieję sprostać roli Johna Keatinga. Lepszej sytuacji nie mogłam sobie wymarzyć.

Natalia Spychalska