Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

wtorek, 11 luty 2014 17:52

Finał Konkursów Kuratoryjnych

Zwycięstwo. Piotr Kępczyński z klasy 6B został laureatem konkursu kuratoryjnego z matematyki. W finałowym etapie wojewódzkim wywalczył 100% punktów. Tym samym zapewnił już sobie maksymalną ilość 40 punktów na kwietniowym sprawdzianie szóstoklasisty. Serdecznie gratulujemy Piotrowi i jego Rodzicom. Dziękujemy też wszystkim nauczycielom za umożliwienie finalistom w ostatnim czasie korzystania z dodatkowych lekcji z matematyki. W etapie wojewódzkim walczyła również Zosia Stasiak, niestety bez powodzenia. Została, więc finalistką etapu rejonowego, co jest również dużym osiągnięcie.

Kazimierz Gardzina

Miło mi oświadczyć, że w naszej szkole uczy się czterech finalistów Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego. Decyzją organizatorów konkursu tytuł finalisty przypadł w udziale: Majce Premceskiej, Zosi Stasiak, Kubie Węgłowskiemu i Zuzi Opalińskiej.

Serdecznie gratuluję finalistom i wszystkim uczniom, którzy ćwiczyli ze mną intensywnie przez ostatnie miesiące. Wykonaliście kawał ciężkiej pracy i możecie być z siebie dumni.

Natalia Spychalska

Gratuluję naszym wspaniałym uczniom! Pani Natalii i Panu Kazimierzowi dziękuję za wspaniałe przygotowanie uczniów do konkursu! Dziękuję także Właścicielkom szkoły Pani Hannie Tuchalskiej i Pani Magdalenie Zapaśnik za dodatkową ilość godzin pozalekcyjnych na przygotowanie uczniów do obu konkursów.

Dyrektor Izabela Stelmasiak