ikona telefon 22 427-37-05 (klasy I-III)    
   22 822-39-80 (klasy IV-VIII)   

 

button

 

 

środa, 22 czerwiec 2016 15:38

Wyniki konkursów z j. angielskiego

i przyrody: Olimpus Wiosenny, Edi Panda, Albus.

OLIMPUS SESJA WIOSENNA 2016

JĘZYK ANGIELSKI

Dyplom laureata, nagroda książkowa 

Klasa

Imię i Nazwisko

miejsce

Kl. 6A

Maksymilian Hofman

3

Kl. 6A

Mikołaj Abramczuk

4

Kl. 6B

Jagoda Szota

4

Kl. 6B

Natalia Czechowicz

5

Dyplom laureata 

Kl. 4B

Thomas Tran

6

Kl. 6B

Antonina Ambroży

6

Kl. 6A

Iwo Utko

6

Kl. 4A

Michalina Gilewicz

7

Kl. 5B

Antoni Borycki

7

Kl. 6B

Piotr Kosowicz

8

Kl. 6B

Laura Pucci

8

Kl. 6A

Marta Jensen

8

Kl. 6A

Aleksander Fordoński

9

Kl. 4B

Amadeusz Bortniczuk

9

Kl. 5B

Lilia Koziej

9

Kl. 5A

Krzysztof Kuc

9

Kl. 4B

Maciej Wituszyński

10

Kl. 4A

Pascal Hutyra

10

Kl. 5B

Oskar Koperski

10

Kl. 5A

Julia Sybilska

10

Kl. 4B

Julia Bonarek

11

Kl. 6A

Aleksander Łobodda

11

Kl. 5B

Maciek Mokrzycki

12

Kl. 5B

Wojtek Nowacki

12

Kl. 5A

Gabriela Kosior

12

Kl. 5C

Kuba Choudhary

12

Kl. 6B

Michał Dziubany

12

Kl. 6A

Maksymilian Szczygieł

12

Kl. 5B

Anna Kowalewska

13

Kl. 5C

Aleksandra Pakuła

13

Kl. 6B

Julia Kuźnicka

13

Kl. 5C

Pola Czyblis

13

Kl. 5C

Łukasz Przygodzki

13

Kl. 4A

Olgierd Giemza

14

Kl. 4A

Zofia Zawadzka

14

Kl. 4B

Franciszek Stachoń

15

Kl. 4A

Maciej Kuras

15

Kl. 5C

Alicja Poddany

15

Kl. 6B

Piotr Madura

15

 

W konkursie z j. angielskiego udział wzięło  10352 ucznió.

EDI - PANDA KWIECIEŃ 2016

JĘZYK ANGIELSKI

Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa 

Klasa

Imię i Nazwisko

miejsce

Kl. 6B

Natalia Czechowicz

1

Kl. 6B

Julia Kuźnicka

1

Kl. 6A

Maksymilian Hofman

1

Kl. 6A

Maksymilian Szczygieł

1

Kl. 6A

Mikołaj Abramczuk

1

Kl. 6A

Aleksander Łobodda

1

Dyplom laureata, Nagroda książkowa 

Kl. 6B

Piotr Kosowicz

3

Kl. 6A

Iwo Utko

3

Kl. 5B

Lilia Koziej

3

Kl. 5B

Wojciech Nowacki

3

Kl. 5A

Zoja Nowicka

3

Kl. 5A

Gabriela Kosior

3

Kl. 5B

Antoni Borycki

3

Kl. 5A

Krzysztof Kuc

3

Kl. 5A

Julia Sybilska

3

Kl. 5C

Aleksandra Pakuła

3

Kl. 4B

Lena Siek

4

Kl. 4A

Michalina Gilewicz

5

Kl. 5B

Maciej Mokrzycki

5

Kl. 5A

Karolina Posłuszny

5

Kl. 5B

Oskar Koperski

5

Kl. 6B

Jagoda Szota

5

Kl. 6B

Laura Pucci

5

Kl. 6A

Marta Jensen

5

Dyplom wyróżnienia 

Kl. 5A

Tymon Jażdżewski

7

Kl. 5A

Jacek Szczepański

7

Kl. 5C

Maja Niewiada

7

Kl. 6B

Aleksandra Berens

7

Kl. 6B

Karolina Karczewska

7

Kl. 6B

Michał Dziubany

7

Kl. 6B

Piotr Madura

7

Kl. 6A

Aleksander Fordoński

7

Kl. 5C

Nadia Diakowska

8

Kl. 4B

Mateusz Czechowicz

9

Kl. 4B

Pritika Karira

9

Kl. 4A

Pascal Hutyra

9

Kl. 5B

Maja Siek

9

Kl. 5B

Julia Kocięcka

9

Kl. 5C

Zofia Lasocka

9

Kl. 5C

Pola Czyblis

9

 

PRZYRODA 

Dyplom laureata, Nagroda książkowa 

Kl. 4A

Michalina Gilewicz

5

Dyplom wyróżnienia 

Kl. 5B

Wojciech Nowacki

8

Kl. 4A

Patryk Wójcicki

9

Kl. 4A

Pascal Hutyra

9

 

W konkursie z j. angielskiego udział wzięło  3821 uczniów.

W konkursie z przyrody udział wzięło  3564 uczniów.

ALBUS 2016

JĘZYK ANGIELSKI

Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa 

Klasa

Imię i Nazwisko

miejsce

Kl. 4A

Michalina Gilewicz

1

Kl. 5B

Lilia Koziej

1

Kl. 5C

Aleksandra Pakuła

1

Kl. 6B

Natalia Czechowicz

1

Dyplom laureata, Nagroda książkowa 

Kl. 4B

Thomas Tran

2

Kl. 4A

Jan Wilamski

3

Kl. 4B

Bazyli Giemza

3

Kl. 5B

Antoni Borycki

3

Kl. 5A

Zoja Nowicka

3

Kl. 5A

Gabriela Kosior

3

Kl. 6A

Maksymilian Szczygieł

3

Kl. 6A

Marta Jensen

3

Kl. 6A

Mikołaj Abramczuk

3

Kl. 6A

Aleksander Fordoński

3

Kl. 6B

Julia Kuźnicka

3

Kl. 5A

Krzysztof Kuc

4

Kl. 4A

Olgierd Giemza

5

Kl. 5B

Maciej Mokrzycki

5

Kl. 5A

Julia Sybilska

5

Kl. 6A

Aleksander Łobodda

5

Kl. 6A

Iwo Utko

5

Kl. 6B

Zofia Zawadzka

5

Kl. 6B

Aleksandra Berens

5

Kl. 6B

Piotr Kosowicz

5

Kl. 6B

Jagoda Szota

5

Kl. 6B

Michał Dziubany

5

Dyplom laureat 

Kl. 4B

Lena Siek

6

Kl. 4A

Paskal Hutyra

7

Kl. 4A

Patryk Wójcicki

7

Kl. 5B

Julia Kocięcka

7

Kl. 5B

Gabriela Dąbkowska

7

Kl. 5A

Jacek Szczepański

7

Kl. 5A

Karolina Posłuszny

7

Kl. 6A

Szymon Ganczewski

7

Kl. 6A

Oliwia Podsiedlik

7

Kl. 6B

Laura Pucci

7

Kl. 6B

Karolina Karczewska

7

Kl. 4A

Aleksandra Bernacka

9

Kl. 4A

Aleksandra Soja

9

Kl. 4B

Mateusz Czechowicz

9

Kl. 5B

Anna Kowalewska

9

Kl. 5C

Zofia Lasocka

9

Kl. 5C

Alicja Poddany

9

Kl. 6A

Karolina Bugaj

9

Kl. 6B

Jan Tomasik

9

Kl. 6B

Piotr Madura

9

Kl. 4A

Kacper Wróblewski

10

Dyplom wyróżnienia 

Kl. 4A

Maciej Kuras

11

Kl. 4B

Agnieszka Śledź

11

Kl. 4B

Pritika Karira

11

Kl. 4B

Kinga Kotarba

11

Kl. 5C

Amelia Przygodzka

11

Kl. 5C

Pola Czyblis

11

Kl. 6B

Michał Kołodziejski

11

Kl. 4A

Małgorzata Marzec

12

Kl. 4B

Amadeusz Bortniczuk

12

Kl. 5A

Tymon Jażdżewski

12

Kl. 5B

Andrzej Albera

12

Kl. 4B

Natalia Rafalska

13

Kl. 5C

Łukasz Przygodzki

14

Kl. 5B

Wojciech Nowacki

15

Kl. 5B

Paweł Gontowski

15

Kl. 5C

Maja Niewiada

15

W konkursie z j. angielskiego udział wzięło  7692 uczniów.

OLIMPUS SESJA WIOSENNA 2016

JĘZYK ANGIELSKI

Dyplom laureata, nagroda książkowa 

Klasa

Imię i Nazwisko

miejsce

Kl. 6A

Maksymilian Hofman

3

Kl. 6A

Mikołaj Abramczuk

4

Kl. 6B

Jagoda Szota

4

Kl. 6B

Natalia Czechowicz

5

Dyplom laureata 

Kl. 4B

Thomas Tran

6

Kl. 6B

Antonina Ambroży

6

Kl. 6A

Iwo Utko

6

Kl. 4A

Michalina Gilewicz

7

Kl. 5B

Antoni Borycki

7

Kl. 6B

Piotr Kosowicz

8

Kl. 6B

Laura Pucci

8

Kl. 6A

Marta Jensen

8

Kl. 6A

Aleksander Fordoński

9

Kl. 4B

Amadeusz Bortniczuk

9

Kl. 5B

Lilia Koziej

9

Kl. 5A

Krzysztof Kuc

9

Kl. 4B

Maciej Wituszyński

10

Kl. 4A

Pascal Hutyra

10

Kl. 5B

Oskar Koperski

10

Kl. 5A

Julia Sybilska

10

Kl. 4B

Julia Bonarek

11

Kl. 6A

Aleksander Łobodda

11

Kl. 5B

Maciek Mokrzycki

12

Kl. 5B

Wojtek Nowacki

12

Kl. 5A

Gabriela Kosior

12

Kl. 5C

Kuba Choudhary

12

Kl. 6B

Michał Dziubany

12

Kl. 6A

Maksymilian Szczygieł

12

Kl. 5B

Anna Kowalewska

13

Kl. 5C

Aleksandra Pakuła

13

Kl. 6B

Julia Kuźnicka

13

Kl. 5C

Pola Czyblis

13

Kl. 5C

Łukasz Przygodzki

13

Kl. 4A

Olgierd Giemza

14

Kl. 4A

Zofia Zawadzka

14

Kl. 4B

Franciszek Stachoń

15

Kl. 4A

Maciej Kuras

15

Kl. 5C

Alicja Poddany

15

Kl. 6B

Piotr Madura

15

W konkursie z j. angielskiego udział wzięło  10352 uczniów.

Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych wyników!

Izabela Stelmasiak, Anna Buczek

Last modified on niedziela, 05 listopad 2017 16:44