ikona telefon 22 400-32-29 (klasy 0-V)    
   22 822-39-80 (klasy VI-VIII)   

 

button

 

 

W dniu 16.02.19 odbędzie się badanie dojrzałości szkolnej dzieci zgłoszonych do naszej szkoły do klasy 1 i klasy 0 na rok szkolny 2019/2020.  Pierwsza tura o godz. 9.00, druga tura o 13.00.


 
środa, 06 czerwiec 2018 04:39

Szkolny kiermasz rzeczy używanych

24 kwietnia w naszej szkole miało miejsce wydarzenie bez precedensu. Klasa 6A zorganizowała szkolny kiermasz rzeczy używanych. Każdy z uczniów tej klasy mógł przynieść jakąś rzecz, której już nie potrzebuje w nadziei, że znajdzie ona swojego nabywcę. Jeżeli ktoś z uczniów innej klasy, także miał coś do sprzedania również mógł to zrobić, uiszczając drobną opłatę targową.

Fundusze, które uczniowie 6A pozyskali w ten sposób, zostały przeznaczone na wycieczkę klasową.  Kiermasz ostatecznie cieszył się dużym powodzeniem, a nowych właścicieli znalazły książki, drewniane instrumenty, ubrania, całe grono świeżaków i wiele innych przedmiotów.

Czy zatem warto pomyśleć o podobnej inicjatywie za rok? Obserwując efekty i zaangażowanie dzieci, trzeba powiedzieć, zdecydowane – tak.

Łukasz Przanowski