ikona telefon 22 400-32-29 (klasy 0-V)    
   22 822-39-80 (klasy VI-VIII)   

 

button

 

 

czwartek, 06 wrzesień 2018 03:56

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w klasach 6-8

Za nami koniec...początku roku szkolnego! Jako pierwsi, po dwumiesięcznym wypoczynku, próg szkoły przekroczyli ósmoklasiści. To im pani dyrektor Izabela Stelmasiak życzyła najwięcej zapału do nauki, hartu ducha i samozaparcia ze względu na czekający ich już w kwietniu 2019 roku egzamin ósmoklasisty! Nie mniej serdecznie w tę podróż szlakiem innowacyjności, kreatywności i rozwoju zaproszeni zostali uczniowie klas 7, 6A i 5B.

Chociaż piękna pogoda, rozmarzony wzrok i ślady opalenizny na twarzach uczniów, rodziców, grona pedagogicznego nie ułatwiają pożegnania z wakacjami, to jednak w głowach kadry już rodzą się pomysły na niecodzienne lekcje, nietypowe działania w ramach kolejnej edycji projektu roku, porywające konkursy i koła przedmiotowe...Wszystko to ma służyć jednemu: rozpaleniu uczniowskich umysłów nie tylko nową dawką wiedzy, lecz także marzeniami o przyszłości w wybranych przez siebie liceach. Stąd już niedaleka droga, bo przecież – jak dowiódł Walt Disney – jeśli potrafimy o czymś marzyć, to potrafimy również tego dokonać.

A teraz pora zabierać się do pracy, wszak jeszcze „tylko wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i... wakacje!”.

Klaudia Łachacz

Last modified on czwartek, 06 wrzesień 2018 04:05