Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

button

środa, 06 marzec 2019 05:28

II miejsce Reprezentacji Szkoły w siatkówce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota

Nasza reprezentacja chłopców w siatkówkę w swoim debiucie w rozgrywkach międzyszkolnych w tej dyscyplinie, osiągnęła wspaniały wynik zajmując drugie miejsce. Chłopcy dotarli aż do samego finału gdzie musieliśmy uznać wyższość naszego lokalnego rywala SP 175. Bardzo zacięty i pełen emocji był za to mecz półfinałowy ze szkołą SP 23.

Pierwszego seta wygraliśmy po grze na przewagi 30:28, a ogromna w tym zasługa Antka z klasy 5b który w decydującym momencie zaserwował dwa asy. Drugi set był już całkowicie pod naszą kontrolą, a do zwycięstwa naszą Drużynę poprowadził Tobiasz z klasy 7. Cały mecz wygraliśmy 2:0.
Jesteśmy pewni, że z takim bagażem doświadczeń z naszego debiutu, po kolejnym roku  owocnych treningów, sięgniemy po pierwsze miejsce!