Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

piątek, 22 październik 2021 08:34

Chłodna nauka – wizyta 7c w CNK

15 października klasa 7c odwiedziła laboratorium fizyczne w Centrum Nauki Kopernik. Były to bardzo zimne zajęcia.  Razem z fizykami z CNK uczniowie pracowali z ciekłym azotem. Zapoznali się ze skraplaniem gazów, poznali nadprzewodniki i spróbowali stworzyć urządzenie do obserwacji promieniowania.

wtorek, 19 październik 2021 06:04

Dzień nauczyciela

W dniu 14 października odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez uczniów klasy 5a, podczas którego uczniowie przekazali wszystkim nauczycielom podziękowania za włożony trud i życzenia radości z wykonywanej pracy.

piątek, 15 październik 2021 05:35

My Body- współpraca się opłaca

zadanie projektowe klasy 3a. Stęsknieni za pracą w zespole uczniowie klasy 3a od początku roku przystąpili z zapałem do realizacji zadań projektowych w grupach. W trakcie realizacji jednego z nich poznawali i przybliżali kolegom i koleżankom z klasy budowę ludzkiego ciała,  używając przy okazji języka angielskiego do nazywania podstawowych

czwartek, 07 październik 2021 09:44

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 1.10.21 odbyła się XI akcja edukacyjna z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia . Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania - uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny sposób.

czwartek, 07 październik 2021 06:26

Akademia Pana Kleksa

W drugiej połowie września uczniowie i uczennice klas 4a i 4b uroczyście przekroczyli progi Akademii Pana Kleksa. Ubiegając się o miejsce w tej nietuzinkowej szkole, stanęli przed koniecznością zdania egzaminów wstępnych przygotowanych przez ekscentrycznego profesora. Wszyscy byli jednak świetnie przygotowani i bez trudu poradzili sobie z tym wyzwaniem. 

czwartek, 09 wrzesień 2021 07:20

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września jak co roku zaskoczył zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Niemniej jednak pewnym krokiem i w radosnym nastroju przekroczyliśmy progi nowego budynku szkoły. Mimo tego, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w wąskich gronach wychowawców klas i ich podopiecznych, mamy nadzieję, że nadchodzący rok uda nam sięspędzić, nie tracąc bezpośredniego kontaktu, który jest tak ważnym elementem edukacji. 

Dołącz do Dni Otwartych online w dniach 2-6 września i sprawdź! Czeka na Ciebie ponad 20 spotkań pełnych porad i inspiracji dotyczących nauki języka angielskiego oraz konkurs, w którym do wygrania jest sześć nagród po 1000 zł.
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś na:
www.britishcouncil.pl/events/dni-otwarte

wtorek, 24 sierpień 2021 13:48

Rozpoczęcie roku szkolnego

Z uwagi na bezpieczeństwo rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów i rodziców odbędzie się w klasach z wychowawcami wg poniższego harmonogramu. Rozpoczęcie na sali gimnastycznej planujemy tylko dla klas nowych: 0a, 0b, 1a, 1b, 1c, 1d.

środa, 30 czerwiec 2021 02:41

Zakończenie roku szkolnego klas VIII

25 czerwca w holu Szkoły Przy Parku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych. W tym dniu pożegnaliśmy w szczególny sposób uczniów klasy 8a, którzy z całą pewnością pozostaną na długo w naszej pamięci. Podczas oficjalnej części uroczystości pani dyrektor Izabela Stelmasiak nie kryła swojego wzruszenia. Tegoroczni absolwenci to laureaci wielu ważnych konkursów – zapiszą się na kartach historii naszej szkoły zwłaszcza nieprawdopodobnymi osiągnięciami z języka angielskiego.

środa, 30 czerwiec 2021 02:28

Zakończenie roku szkolnego klas 0-VII

25 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego klas 0-VII. Ze względu na obostrzenia nasi uczniowie odebrali swoje świadectwa podczas klasowych spotkań z wychowawcami. Był to dla nas kolejny rok pełen wyzwań i trudności nauczania zdalnego, dlatego bardzo się cieszymy z tego, że, choć tylko na miesiąc, ponownie mogliśmy się z Wami spotkać w szkole i osobiście pożegnać przed wakacjami. Chcemy Wam bardzo podziękować za to, że w ciągu tylu miesięcy edukacji zdalnej nie straciliście zapału i motywacji do nauki.