ikona telefon 22 400-32-29 (klasy 0-V)    
   22 822-39-80 (klasy VI-VIII)   

 

button

 

 

W dniu 16.02.19 odbędzie się badanie dojrzałości szkolnej dzieci zgłoszonych do naszej szkoły do klasy 1 i klasy 0 na rok szkolny 2019/2020.  Pierwsza tura o godz. 9.00, druga tura o 13.00.


 
czwartek, 14 grudzień 2017 13:23

Pierwsze kuratoryjne sukcysy naszych uczniów z j.polskiego, matematyki i historii

Z radością informujemy, że Lilia Koziej i Michalina Gilewicz, bardzo uzdolnione uczennice klas 7 i 6 naszej szkoły, zakwalifikowały się do II etapu olimpiady kuratoryjnej Mazowieckie Talenty z języka polskiego. Etap rejonowy odbędzie się 9 stycznia 2018 roku: wspieramy je w procesie przygotowań i trzymamy kciuki za pomyślne przejście przez tę niezapomnianą edukacyjną przygodę, będącą jednocześnie nie lada wyzwaniem polonistycznym!

Klaudia Łachacz

Z wielką przyjemnością informuję, że 5 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do rejonowego etapu Matematycznego Konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty (potocznie zwanym  Olimpiadą):
Michalina Gilewicz klasa 6a
Maciej Kuras klasa 6a
Alicja Poddany klasa 7a
Maciej Mokrzycki klasa 7b
Wojciech Nowacki klasa 7b

Serdecznie gratuluję moim uczniom i życzę dalszych sukcesów.
Renata Dzierżanowsk


W poniedziałek 6 XI 2017 odbył się szkolny etap konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej. Do etapu rejonowego, który odbędzie się 10 stycznia dostali się:
Wojciech Nowacki VIIb
Mateusz Kmita VIIa
Łukasz Przygodzki  VIIa

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy wytrwałości  w dalszej nauce.

Mariusz Wolski