ikona telefon 22 427-37-05 (klasy I-III)    
   22 822-39-80 (klasy IV-VIII)   

 

button

 

 

środa, 13 czerwiec 2018 05:24

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu Edi Panda

z języka angielskiego, matematyki, języka polskiego i przyrody

 

Język angielski

Grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Klasa

Imię i nazwisko

miejsce

4B

Lena Jamiołkowska

1

 4B

Szymon Wickel

1

 4B

Amelia Hutyra

1

 4A

Wojciech Wasiuk

1

 4A

Michał Nowacki

1

 6A

Mateusz Oleszko

1

 7A

Łukasz Przygodzki

1

 7B

Lilia Koziej

1

 7B

Karolina Posłuszny

1

 7B

Krzysztof Kuc

1

 7A

Amelia Przygodzka

1

 7A

Jacek Szczepański

1

 7B

Maciej Mokrzycki

1

Dyplom laureata, nagroda książkowa

 4B

Antoni Kaczmarek

2

 4B

Michalina Mazur

3

 4B

Natalia Bujak

3

 4A

Maksymilian Gajda

3

 4C

Aleksander Jacaszek

3

 4B

Maja Kołodziejak

5

 5A

Jerzy Zegarlicki

3

 5A

Anna Kępczyńska

5

 5A

Hanna Piasecka

5

 5A

Martin Fuks

5

 5A

Antoni Opaliński

5

 5A

Aleksander Kowalczyk

5

 6A

Michalina Gilewicz

2

 6B

Zuzanna Madura

3

 6B

Maciej Wituszyński

3

 6B

Amadeusz Bortniczuk

3

 6A

Jan Wilamski

3

 6A

Patryk Wójcicki

3

 6A

Aleksandra Soja

3

 6B

Pola Porter

5

 6B

Thoman Tran

5

 6A

Oskar Hebda

5

 6A

Pascal Hutyra

5

 7B

Anna Bednarska

3

 7B

Tymon Jażdżewski

3

 7B

Antoni Borycki

3

 7A

Mateusz Wituszyński

5

Dyplom wyróżnienia

 4C

Norbert Piotrowski

7

 4A

Natalia Serba

9

 4A

Szymon Serba

9

 4C

Zofia Kuźnicka

10

 5A

Nadia Hamouda

7

 5A

Weronika Wasiuk

7

 5A

Iga Wojnowska

7

 5A

Ignacy Wiśniewski

9

 5A

Zygmunt Tomasik

9

 5A

Maja Skonecka

9

 6B

Oliwia Ton

7

 6B

Mateusz Czechowicz

9

 6B

Julia Bonarek

9

 6B

Agnieszka Śledź

9

 6A

Maciej Kuras

9

 7A

Alicja Poddany

7

 7B

Paweł Gontowski

7

 7A

Wojciech Nowacki

7

 7A

Kuba Choudhary

8

 7A

Mateusz Rzepecki

9

 7B

Weronika Staszewska

9

 7B

Gabriela Dąbkowska

9

Udział w konkursie z języka angielskiego wzięło:  6125 uczniów.

Język polski

Dyplom laureata, nagroda książkowa

 6A

Michalina Gilewicz

5

Dyplom wyróżnienia

 4A

Michał Nowacki

9

 6A

Julia Jagielska

7

Udział w konkursie z języka polskiego wzięło: 2389 uczniów.

Matematyka

Grawerowany dyplom laureata, nagroda książkowa

Klasa

Imię i nazwisko

miejsce

 7A

Michał Figurski

1

 7A

Kuba Choudhary

1

 7A

Jacek Szczepański

1

 7A

Łukasz Przygodzki

1

 7B

Lilia Koziej

1

 7B

Wojciech Nowacki

1

Dyplom wyróżnienia

 4C

Jan Zapaśnik

7

 4C

Norbert Piotrowski

8

 4C

Wojciech Wasiuk

9

 4C

Aleksander Jacaszek

9

 6A

Mikołaj Nguyen Kim

7

 6B

Thoman Tran

9

Udział w konkursie z matematyki wzięło: 4962 uczniów.

Przyroda

Dyplom laureata, nagroda książkowa

 4C

Aleksander Jacaszek

5

Dyplom wyróżnienia

 4A

Maksymilian Piątek

7

 4C

Norbert Piotrowski

8

 4B

Szymon Wickel

9

 4A

Szymon Serba

9

 4A

Michał Nowacki

9

 4B

Filip Mazuryk

10

 6A

Pascal Hutyra

7

 6A

Małgorzata Marzec

10

Udział w konkursie z przyrody wzięło:  3474 uczniów.

Serdecznie gratulujemy.

Renata Dzierżanowska, Wioletta Warszawik, Anna Buczek, Agnieszka Redkiewicz, Klaudia Łachacz, Edyta Kuśmirek, Izabela Stelmasiak

Last modified on środa, 13 czerwiec 2018 05:41
More in this category: « Gala Laureatów